Ubiquiti Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver module

Beschikbaarheid: 2 op voorraad
Garantie: 1 jaar via Complies
Artikelnummer: UF-MM-1G
Product barcode: 810354025907
Verkoopstaat: Nieuw
Korte omschrijving
1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs

Beschikbaarheid: op voorraad